WELCOME TO PORTO OPENCART
Navigation

Володаркою Кубка Дерюгіної 2020 стала Вікторія Онопрієнко

media

12 вересня в Києві в приміщенні Палацу спорту завершився четвертий день змагань з художньої гімнастики: ювілейний 25-ий «Кубок Дерюгіної».

Сьогодні пройшли фінали в окремих видах в рамках Міжнародного турніру юніорок і сеньорок, багатоборстві серед команд в групових вправах на Міжнародному турнірі сеньорок, а також довгоочікуване багатоборстві етапу Гран-Прі.

Представляємо вам результати.

Міжнародний турнір юніорок

Міжнародний турнір юніорок видався медальним для юних українських грацій.

Меланія Тур стала переможницею фіналу зі скакалкою та м'ячем, а також завоювала срібло з булавами і бронзу зі стрічкою.

Карина Сидорак завоювала срібло зі стрічкою і бронзу - зі скакалкою. Поліна Городничая показала треті результати з м'ячем і булавами.

У фіналах з булавами і стрічкою перемогла білоруска Діна Агишева, вона ж завоювала срібло з м'ячем. Гімнастка з Білорусі Варвара Глазко показала другий результат зі скакалкою.

Міжнародний турнір сеньорок

У фіналах в окремих видах України представила віце-чемпіонка юніорського Чемпіонату Європи Ніколь Красюк, віце-чемпіонка Всесвітньої Гімназіади Олександра Яремчук, а також переможниці і призери Міжнародних турнірів Єлизавета Лопатина, Катерина Демиденко і Лоліта Ятченко.

Ніколь Красюк, яка завоювала вчора золоту медаль у багатоборстві, стала найкращою в фіналах з м'ячем, булавами та стрічкою. Також Ніколь завоювала срібло в фіналі з обручем.

Олександра Яремчук зупинилася за крок від п'єдесталу в фіналах з обручем, м'ячем і стрічкою.

Єлизавета Лопатина показала п'яті результати з м'ячем і булавами, а також шостий - зі стрічкою. Лоліта Ятченко посіла сьоме місце в фіналі з обручем.

Конкуренцію нашим граціям склали білоруски Аріна Красноруцька, Анна Каменщикова та Дар'я Ткачова, які піднялися на п'єдестал пошани разом з нашими гимнастками.

В рамках Міжнародного турніру також виступили і команди в групових вправах.

Збірна команда України показала перший результат в багатоборстві з сумою 66,550. Друге місце зайняла команда Ізраїлю (61.700), а третє - друга команда України з Києва (38,400).

Гран-Прі, багатоборстві

Увечері на змаганнях пройшла боротьба за найдорожчий приз - Кубок Дерюгіної, який розігрується в багатоборстві етапу Гран-Прі.

У минулому році Кубок після довгої перерви знову був завойований українською гімнасткою Владою Никольченко.

Цього року естафету підхопила абсолютна чемпіонка України Вікторія Онопрієнко. Грація вперше представила чотири нові програми на міжнародній арені, і блискучі виступи і результати подзвонили їй стати кращою в багатоборстві і завоювати Кубок.

Друге і третє місця в багатоборстві зайняли білоруські грації Аліна Горносько і Анастасія Салос.

Четверте місце в багатоборстві посіла українська грація, чемпіонка Всесвітньої Універсіади Єва Мелещук, яка показала найкращий результат з м'ячем, третій - зі стрічкою і четверті - з обручем і булавами.

П'яте місце в багатоборстві посіла Влада Никольченко. Бронзовий призер чемпіонату світу прекрасно виступила з булавами і стрічкою, а також показала високий результат з м'ячем. На жаль, у вправі з обручем було допущено кілька серйозних помилок, що не дозволило їй зайняти більш високе місце в багатоборстві.

Срібний призер Юнацької Олімпіади Христина Прикордонна також показала на змаганнях гідні результати. Вона зайняла 6-е місце в багатоборстві і показала п'ятий результати з м'ячем, булавами та стрічкою, а також шостий - з обручем.

14 вересня на змаганнях пройдуть фінали в окремих видах в рамках Міжнародного турніру і етапу Гран-Прі.