Navigation

Пройшов Чемпіонат України з художньої гімнастики у м. Біла Церква

media
media

З 13 по 17 травня у місті Біла Церква пройшов Чемпіонат України з художньої гімнастики.

330 гімнасток з 23 областей України змагалися за титул чемпіонок країни.

Представляємо вашій увазі офіційні результати змагань.

Серед гімнасток, що виступали за програмою майстрів спорту в індивідуальній першості, перемогу у багатоборстві здобула віце-чемпіонка Чемпіонату Європи, переможниця та призерка етапів Гран-Прі Вікторія Онопрієнко (98,200).

Друге місце посіла віце-чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор, мультімедалістка Чемпіонату Європи Христина Погранична (98,100).

Третьою стала чемпіонка Європи серед юніорів Поліна Каріка (86,500).

Усі три грації входять у склад національної збірної команди України та заявлені на Чемпіонат Європи, який відбудеться у червні в Болгарії.

Серед гімнасток, що виступали за програмою майстрів спорту у груповій першості, перше місце у багатоборстві посіла національна збірна команда країни (Возняк Анастасія, Боднарчук Маріола, Мелещук Єва, Мельник Аліна, Дуда Дарина, Красюк Ніколь).

Другою стала команда Київської області, а третьою — команда Дніпропетровської області-1.

Серед гімнасток, що виступали за програмою кандидатів в майстри спорту в індивідуальній першості, перемогу у багатоборстві здобула член юніорської збірної країни, переможниця Міжнародних турнірів Ніколь Савіна (74,850).

Друге місце розділили Емілія Лавринець (Дніпро, 74,750) та Сніжана Ощіпко (Львів, 74,750). Третьою стала представниця команди Київ-1 Христина Терновська (71,750).

Серед гімнасток, що виступали за програмою кандидатів в майстри спорту у груповій першості, перше місце у багатоборстві посіла національна збірна команда країни (Сидорак Каріна, Перцева Аліна, Набивач Єлизавета, Панченко Валерія, Ікан Анастасія, Шлапак Дар’я).

Другою стала команда 1 м. Київ, а третьою — команда Дніпропетровської області-1.

Вітаємо гімнасток і тренерів із завершенням змагань і бажаємо успіхів на наступних стартах!