WELCOME TO PORTO OPENCART
Navigation

Результати Кубку України з художньої гімнастики у Дніпрі 2021

media

З 2 по 4 березня у Дніпрі пройшли довгождані змагання — Кубок України з художньої гімнастики.

Участь у змаганнях прийняли найкращі гімнастки з 15 областей країни.

Представляємо вашій увазі результати змагань.

Програма майстрів спорту, індивідуальна першість

Перші три місця у багатоборстві серед гімнасток, які виступають за програмою майстрів спорту, посіли одні з найкращих гімнасток України, члени національної збірної команди.

Першою з сумою балів 99,400 стала переможниця Всесвітньої Універсіади та призерка етапів Гран-Прі Єва Мелещук.

Друге місце посіла переможниця Гран-Прі на віце-чемпіонка Чемпіонату Європи у команді Вікторія Онопрієнко (98,650).

Третьою стала віце-чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор та фіналістка чемпіонату світу Христина Погранична (97,850).

У фіналах в окремих видах місця на п’єдесталі також посіли члени збірної України.

Програма майстрів спорту, групова першість

Гімнастки, що виступають за програмою майстрів спорту у груповій першості, показали два види у багатоборстві (5 м’ячів та 3 обручі/2 пари булав), а також виступили з ними у фіналах.

Перші місця у багатоборстві та фіналах посіли грації національної збірної команди у складі Анастасії Возняк, Марії Височанської, Діани Баєвої, Тетяни Довженко та Маріоли Боднарчук.

Команда Дніпропетровської області посіла друге місце у багатоборстві та виборола срібло у фіналі з 3 обручами/2 парами булав.

Третьою у багатоборстві стала команда «Київ-2», також ця команда виборола срібло у фіналі з 5 м’ячами.

Третє місце у фіналі з 5 м’ячами посіла команда «Київ-3», у фіналі з 3 обручами/2 парами булав третє місце поділили команда Львівської області та команда «Київ-3».

Програма кандидатів у майстри спорту, індивідуальна першість

Серед гімнасток, що виступають за програмою кандидатів у майстри спорту, в індивідуальній першості перше місце посіла член національної збірної, чемпіонка Європи Каріна Сидорак.

Друге місце посіла гімнастка зі Львовської області Сніжана Ощіпко, а третьою стала грація з Дніпропетровської області Емілія Лавринець.

Програма кандидатів у майстри спорту, групова першість

Високий рівень також показали гімнастки, що виступають у груповій першості за програмою кандидатів у майстри спорту.

Грації виступали з двома видами у багатоборстві (5 м’ячів та 5 стрічок) та у фіналах.

Перше місце у багатоборстві і фіналах посіла національна збірна команда України у складі Аліни Перцевої, Єлизавети Набивач, Валерії Панченко, Анастасії Ікан, Ніколь Савіної та Каріни Сидорак.

Другою і у багатоборстві, і у фіналах стала команда 1 Дніпропетровської області.

Команда «Київ-2» виборола бронзу у багатоборстві і в обох фіналах, також третю сходинку п’єдесталу у багатоборстві з ними розділила команда 2 Дніпропетровської області.

Вітаємо гімнасток та тренерів із завершенням змагань та бажаємо успіхів на наступних стартах!