Чемпіонат Європи з художньої гімнастики в Києві відбудеться 26-29 листопада
З 26 по 29 листопада столиця України прийме 36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики, участь в якому візьмуть одні з найсильніших спортсменок світу.
У зв'язку з пандемією коронавируса старт пройде в Палаці спорту без глядачів.
Якщо ви вже придбали квиток, у вас є можливість повернути його і отримати гроші назад за вирахуванням сервісного збору квиткового оператора. Щоб повернути гроші, вам необхідно подати заявку в особистому кабінеті на сайті квиткового оператора: https://concert.ua/uk/login
Дізнатися всі подробиці про повернення коштів за квитки можна за цим посиланням: https://concert.ua/uk/page/refund
Україна на цьому старті представлять одні з найсильніших грацій.
В індивідуальній першості серед сеньорок виступлять бронзовий призер чемпіонату світу, Європи та Європейських ігор Влада Никольченко, а також віце-чемпіонка Чемпіонату Європи і переможниця Гран-Прі Вікторія Онопрієнко. Обидві грації виборювали титул абсолютної чемпіонки України 2020 року.
У складі збірної команди в групових вправах виступлять титуловані Анастасія Возняк, Валерія Юзьвяк, Марія Височанська, Мариола Боднарчук, Діана Баєва та Ніколь Красюк.
В індивідуальній першості серед юніорок Україну представлять Меланія Тур, Карина Сидорак, Поліна Городничая і Поліна Карика, є багаторазовими переможницями і призерами міжнародних турнірів, «Кубка Дерюгіної» і чемпіонату України.
ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА.
26 ноября, четверг
09:00 - 11:10 Індивідуальні юніорки, кваліфікація, потік А (скакалка і м'яч)
11:25 - 13:35 Індивідуальні юніорки, кваліфікація, потік В (скакалка і м'яч)
14:15 - 16:25 Індивідуальні юніорки, кваліфікація, потік С (скакалка і м'яч)
17:45 - 19:25 Групові сеньоркі, багатоборстві (5 м'ячів)
19:30 - 20:30 Церемонія відкриття
27 листопада, п'ятниця
10:00 - 12:10 Індивідуальні юніорки, кваліфікація, потік В (булави і стрічка)
12:25 - 14:35 Індивідуальні юніорки, кваліфікація, потік С (булави і стрічка)
15:30 - 17:40 Індивідуальні юніорки, кваліфікація, потік А (булави і стрічка)
19.00 - 20:40 Групові сеньоркі, багатоборстві (3 обруча / 2 пари булав)
20:45 - 21:10 Церемонія нагородження (командна першість, групові багатоборстві)
28 листопада, субота
12:00 - 13:00 Юніорки, фінали (скакалка, м'яч)
13:10 - 14:10 Юніорки, фінали (булави, стрічка)
14:10 - 14:25 Церемонія нагородження (юніорки, фінали)
16:00 - 16:50 Групові сеньоркі, фінал (5 м'ячів)
16:55 - 17:35 Групові сеньоркі, фінал (3 обруча / 2 пари булав)
17:35 - 17:54 Церемонія нагородження (групові сеньоркі, фінали)
29 листопада, неділя
10:00 - 11:40 Індивідуальні сеньоркі, багатоборство, потік D
11:55 - 13:35 Індивідуальні сеньоркі, багатоборство, потік З
14:00 - 16:00 Індивідуальні сеньоркі, багатоборство, потік В
16:15 - 18:15 Індивідуальні сеньоркі, багатоборство, потік А
18:20 - 18:30 Церемонія нагородження
Прес-служба ФДМ, Балашова Тетяна.
https://ukraine-rg.com.ua/novosti/
Leave a Reply
Your email address cannot be published. Required fields are marked*
Comments: 0